Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Wczoraj, 14:19   #5
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,540
Motocykl: KTM LC8 950 SUPER ENDURO R
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 1 dzień 21 godz 29 min 0
Domyślnie

Raczej nie spotkałem się z takim objawem w 950/990, który bo można uznać za ten typ tak ma. Sprawdzić klasycznie: wysprzęglik, popychacz, wyząbkowany kosz, czyli to co się sprawdza jak sprzęgło ciągnie. 2011 to już poprawiony popychacz czyli stalowy. Za zębatką jest dysza, którą należy czyścić, bo ona od strony zębatki poprzez własnie popychacz smaruje koszt sprzęgłowy i tarczki.
Ogólnie KTM z Motulem się nie lubią bo potrafią kleić sprzęgło.
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.