Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Wczoraj, 11:00   #1
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,266
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 3 min 54 s
Domyślnie KTM990 nie wysprzegla

yo!

pacjent: KTM 990 SMT 2011
objawy: nie wysprzegla w pelni po wcisnieciu klamki. ciagnie na jedynce, biegi wchodza z hukiem i oporami. pompa i wysprzeglik ( akcesoryjny Oberon) 100% sprawne, odpowietrzone i szczelne. olej lany od kilku sezonow ten sam ( Motul 7100 10W40).
zaczelo sie nagle 400 km po duzym serwisie zawierajacym wymiane plynu w pompie Magura ( mineralna).
bede zrzucal prawy dekiel jak mi sie zwolni podnosnik i zobacze co w srodku.
czego szukac? wyzabkowany kosz sprzeglowy? cos z pretem wycisku? sa jakies typowe uszkodzenia ukladu sprzegla w 990? dzieki za uwagi - nie bylo mnie jeszcze w tym rejonie.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.