Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.06.2026, 10:12   #81
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Milazzo
Posty: 5,648
Motocykl: XRV 750
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 6 godz 25 min 19 s
Domyślnie

https://www.tgcom24.mediaset.it/cron...-202602k.shtml takie rzeczy w środku dnia w ścisłym centrum światowej stolicy mody i biznesu, nie do wiary.
__________________

Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni .
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2026, 12:36   #82
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,919
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 35 min 14 s
Domyślnie

Grubo i to w biały dzień , u mnie tylko patrzeć na podobne sceny nie oceniam czy to celowa robota Ukrainki zatrudnionej w urzędzie miasta.
https://jawnylublin.pl/burza-wokol-s...cudzoziemcami/
https://www.lublin112.pl/awantura-w-...al-zatrzymany/
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.06.2026, 21:24   #83
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,919
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 35 min 14 s
Domyślnie

W niedzielę mam się zameldować w Livigno ale te upały przerażają mnie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2026, 06:12   #84
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Milazzo
Posty: 5,648
Motocykl: XRV 750
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 6 godz 25 min 19 s
Domyślnie

W Livigno to temperatury niskie bo wysoko, gorąco jest w dolinach wczoraj w okolicach Bolzano zanotowano 41 stopni. Jest to najwyższa temperatura w czerwcu od kiedy prowadzą pomiar. Większym problemem mogą być gwałtowne burze z gradem, które są w prognozach bo nie bardzo jest się gdzie schować jadąc motorkiem.
__________________

Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni .
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2026, 13:41   #85
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,919
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 35 min 14 s
Domyślnie

Mam cichą nadzieję, że zdążę przed burzami lub , że w ogóle ich nie będzie znaczy gradu bo deszcz mi nie straszny co prawda działa na mnie usypiająco
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 07:30   #86
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 1,014
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 6 godz 16 min 51 s
Domyślnie

W zeszłym tygodniu pokręciłem się nad Gardą, Stelvio, później Sellaronda a z połowy podjazdu na Giau którą chciałem przejechać zawróciła nas policja ze względu na wypadek.
Pogoda udała się wyśmienicie a upały jeszcze nie dokuczały.
Wokół Gardy tłoczno a w górach luz, można zapierdalać. Italia to nie dziki kraj
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:12   #87
Władek
 
Władek's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2021
Miasto: Kraków/Zielonki
Posty: 178
Motocykl: KTM1290R
Przebieg: rośnie
Władek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 4 godz 25 min 8 s
Domyślnie

Jak przewietrzyłes się w Alpach , to pakuj sie na Chiny.
Władek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 16:15   #88
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 1,014
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 6 godz 16 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Władek Zobacz post
Jak przewietrzyłes się w Alpach , to pakuj sie na Chiny.
Ci mówiłem, muszę odpocząć od wschodu
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 17:34   #89
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,919
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 35 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
W Livigno to temperatury niskie bo wysoko, gorąco jest w dolinach wczoraj w okolicach Bolzano zanotowano 41 stopni. Jest to najwyższa temperatura w czerwcu od kiedy prowadzą pomiar. Większym problemem mogą być gwałtowne burze z gradem, które są w prognozach bo nie bardzo jest się gdzie schować jadąc motorkiem.
Dojechałem po suchym ino zajebiaszcze korki bo drogi robią i jakiś wyścig pokoju był ino z przeciwka, wszystko po stronie szwajcarskiej, a jak już na kwaterze się zameldowali to i deszcz się pojawił z piorunami
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mandat za prędkość we Włoszech schneider Kwestie różne, ale podróżne. 146 18.12.2024 07:14
rozbijanie namiotu na dziko w Austrii i Włoszech manier Przygotowania do wyjazdów 13 28.07.2016 23:22
Noclegi we Włoszech - Liguria i Venecja (Julijska) Zet Johny Kwestie różne, ale podróżne. 0 26.05.2013 10:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.