Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.05.2026, 14:03   #141
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 906
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 19 min 16 s
Domyślnie

Nauczyli się od sovieta, który bodajże już w latach 50-tych wysłał im V-kolumnę, przez co mieli dzieci-kwiaty i wszystko co z tym związane. Pokutują do dziś.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.05.2026, 14:41   #142
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,266
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 3 min 54 s
Domyślnie

juz wlodzimierz wysocki o tym spiewal:

cholerni jankesi my wiemy, ze oni
bestialsko znecali sie w zoo nad słoniem
przekleci kowboje to przez nich w kołchozach
szlag trafił pszenice i przepadł urodzaj!

stary jestem to pamiętam jak na poczatku lat 80-tych polskie kury chodzily glodne przez regana :O
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.05.2026, 21:08   #143
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 906
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 19 min 16 s
Domyślnie

Jedyny dobry polityk, to taki co ... nie uprawia polityki.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 14:37   #144
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,764
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 149 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 10 godz 4 min 4 s
Domyślnie

Kamil grubo przejechał się na kove
https://youtu.be/iJMi5QkpVPs?si=CiNuv5fr0O1IZmy9
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 15:57   #145
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,217
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 1 godz 44 min 17 s
Domyślnie

Wczoraj mój dobry przyjaciel oznajmił mi że sprzedaje w czwartek Ducati Multistrade 1200 i zamawia Benelli TRK 900. Świat się kończy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 16:27   #146
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,266
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 3 min 54 s
Domyślnie

Benelli TRK 902X (oficjalnie TRK 902 Xplorer) ma oficjalną masę własną 'na sucho' wynoszącą 235 kg. Z pełnym 22-litrowym zbiornikiem paliwa i wszystkimi niezbędnymi płynami, masa własna szacowana jest na około 260-265 kg, w zależności od wyposażenia w opcjonalne kufry bagażowe.

trochie duzo na moj futrzany rozum to jest masa xt1200z ale tam jest 'woł'
502 i 702 mialy ten sam problem
na wszystkich dostepnych fotkach sprzet jest skonfigurowany jako jednoosobowy. nie wiem czy to madry ruch
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 465215803_880602994182179_4336035444901248644_n-819x1024.jpg (107.9 KB, 8 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg Benelli-TRK-902-xplorer-3.jpeg (129.4 KB, 10 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 21:37   #147
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,217
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 1 godz 44 min 17 s
Domyślnie

Też nie wiem. Zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rhinowalk - chińskie sakwy Stolek Szpej turystyczny - Produkty i Porady 16 01.02.2023 14:18
Czy twoja księżniczka nie umie stać na miękkim podłożu? -produkcja poszerzenia podnóżki bocznej. Kuba Wszystko dla Afryki 41 27.04.2010 19:10


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.