Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.06.2026, 14:28   #1261
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 7,554
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 1 tydzień 1 dzień 22 godz 59 min 39 s
Domyślnie

U mnie niebieski nosi żona u mnie odblask
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_5749.jpg (171.5 KB, 14 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.06.2026, 22:14   #1262
Szklanka
 
Szklanka's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Włocławek/Łódź
Posty: 127
Motocykl: RD07
Przebieg: 67000
Galeria: Zdjęcia
Szklanka jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 14 godz 10 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mallory Zobacz post
Nasz R2D2 - w programie w TV wypowiadał się o programowaniu sterownika silnika do porsche)
Jeśli mówisz o tym człowieku --> https://youtu.be/mC2MQoOeoqU

To nie R2D2
__________________
AfricaTwin
Szklanka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2026, 10:49   #1263
Mallory
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,550
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 6 dni 16 godz 19 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szklanka Zobacz post
Jeśli mówisz o tym człowieku --> https://youtu.be/mC2MQoOeoqU

To nie R2D2
I tak i nie.
Widziałem końcówkę jednego z odcinków na TVN Turbo gdzie Duda telefonował do gościa od elektroniki do silników i nazwał go R2D2 - konsultował ustawiania.
Osoby tam widać nie było. Tu chyba nazywa go też Arturo?
Ta sama seria, ale oficjalny odcinek, ale na razie za PayWallem.

No nic szkoda)
__________________
<br>
Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2026, 19:02   #1264
R2D2
ReGeNeRaToR
 
R2D2's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Olsztyn
Posty: 695
Motocykl: RD07
R2D2 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 15 godz 9 min 46 s
Domyślnie

Dementuję że ja z telewizjami nie mam nic wspólnego i mieć nie chcę.
Grzebie w swojej i waszej elektronice ale na pewno nie w samochodach.
Dziękuje za czujność
__________________
END of TRANSMISSION
R2D2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2026, 19:09   #1265
chomik
Administrator
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,836
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 11 godz 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał R2D2 Zobacz post
Dementuję że ja z telewizjami nie mam nic wspólnego i mieć nie chcę.
Grzebie w swojej i waszej elektronice ale na pewno nie w samochodach.
Dziękuje za czujność
Ja wiedziałem, że Ty grzebiesz w naszych układach dlatego mam na zlotach czapeczkę z aluminium
__________________
www.motopodroze.pl
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2026, 19:55   #1266
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,906
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 18 godz 5 min 6 s
Domyślnie

Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2026, 21:00   #1267
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 906
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 31 min 45 s
Domyślnie

Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.06.2026, 09:27   #1268
$zwagier
 
$zwagier's Avatar


Zarejestrowany: May 2023
Miasto: Ostrołęka
Posty: 238
Motocykl: RD07
Przebieg: Tak
$zwagier jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 11 godz 34 min 4 s
Domyślnie

20.06 wieczór między Spychowem a Myszyńcem leciał za mną i wujem ktoś Afryką rd07a na WSI trzy afryki to już chyba święto można ogłaszać
__________________
"Marzenia dziecka mają skrzydła, a marzenia mężczyzny mają koła"
$zwagier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2026, 05:32   #1269
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,691
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 8 godz 16 min 23 s
Domyślnie

Wczoraj wracam sobie z żagli , między Wyszkowem a W-wą lecę sobie Vectrą tak 160 się relaksując.
Z tyłu zbliża się sądząc po reflektorach BMka , zrobiłem mu miejsce , potwierdziło się GS i dwie osoby.
No to musnąłem ciutek gazu i poleciałem za nim i tak z parenaście km 200 lecieliśmy , potem mnie przyblokowały powolniaki a on się przecisnął.
Muszę powiedzieć że naprawdę fajnie się trzymał na drodze , kolesie się specjalnie nie pochylali , ot wygodna pozycja.
Zwróciłem uwagę gdyż często widać motocykle walczące już przy małych prędkościach rzędu 150.
W piątek trafiły się dwa jadące powoli 160 i widać było jak ciągle walczą o równą jazdę , po dłuższym czasie dopiero mi zjechali , może nie mogli oderwać oczu od drogi i nie widzieli że jadę za nimi.
Takie o to spostrzeżenie.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2026, 08:17   #1270
chomik
Administrator
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,836
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 11 godz 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artek Zobacz post
Kto sprzedał ładne 7a chłopu z moich okolic?
Gdzie kupić taką ładną ramkę?
Załączone Grafiki
Typ pliku: png Zrzut ekranu 2026-06-23 081512.png (684.7 KB, 2 wyświetleń)
__________________
www.motopodroze.pl
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Raz bliżej, raz dalej- sezon 2013 zaczekaj Polska 90 18.04.2014 22:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.