Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Silnik, sprzęgło, skrzynia

Silnik, sprzęgło, skrzynia Montaż i demontaż elementów silnika: sprzęgła i skrzyni , wymiana łańcuszków rozrządu, demontaż głowic i zaworów, pomiary kompresji, ciśnienia oleju, serwisowanie zaworów i gniazd, tłoków i pierścieni.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.12.2009, 12:55   #1
dabal
 
dabal's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 984
Motocykl: ETV 1000
Galeria: Zdjęcia
dabal jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 8 godz 43 min 51 s
Domyślnie

Do motocykla żeczywiście wlałem tylko raz, lecz do auta wlewam do dawna i to skrzyni jak i silnika.Do zacisków również wystarczy parę kropel. Jednak nie mam pewności co do lepszej pracy podzespołów, po prostu ani silnik nie pracuje ciszej, ani nie ma mniejszego zużycia paliwa.Poprawia zatem pewien komfort psychiczny, że coś lepszego wlałem.
dabal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.12.2009, 16:31   #2
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,439
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

U mnie też ani silnik ani skrzynia nie chodzi ciszej. Natomiast czuć po reakcji na gaz, że silnik bardziej ochoczo wkręca się obroty w całym zakresie, i nie jęczy na wyższych obrotach. Klocki hamulcowe za to lecą szybciej bo silnik nie staje dęba jak się zamknie gaz podczas jazdy Rozbiore za rok silnik i porównany taki na którym motorlife byl lany przez 100 000km do jakiegoś innego i wtedy będzie coś wiecej rzeczowo wiadomo
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.12.2009, 19:22   #3
Łysy82
 
Łysy82's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 166
Motocykl: RD04
Przebieg: >40000
Łysy82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 8 godz 49 min 32 s
Domyślnie

Ja leje Militeca/Motor livea do samochodów i motorów od dawna"ok pięciu lat" robiłem z kolegami zbiorowe akcje nabywania tego produktu. Stosuje to ok piętnastu moich kolegów część niestety tylko raz bo nic im się "nie zmieniło" po zastosowaniu. Ale ci kolesie słabo znają się na mechanice i silnikach!!. Ja stosuje wszędzie tam gdzie występuje tarcie moim zdaniem jest to zajebisty wynalazek!! Działa na 100% polecam.
Łysy82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Coke Live Festiwal 11-12.08.2012 Kraków KML Imprezy forum AT i zloty ogólne 2 02.08.2012 06:46
Rękawice na motor rambo Archiwum 6 15.06.2008 07:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.