Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Regularne czynności serwisowe

Regularne czynności serwisowe Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 21.02.2023, 15:24   #11
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,909
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 4 dni 18 godz 37 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
Ja używam od kilku lat - zero przygód i oznak zużycia. Na dziś dzień tak się przyzwyczaiłem, że po zwykle grzechotki wogole nie sięgam. Śrubokręty też tylko Wera. Mam Facom, Wiha, Gedore ale Wera najlepiej 'siada' w łepek śruby.
Napisz po krótce dlaczego jest to lepsze niż tradycyjna grzechotka, chodzi o manewrowanie w trudnodostępnych miejscach ?
Mam w sumie podobną grzechotkę do zyklopa ale innej firmy i jakoś nie przestawiłem się na razie, fakt że korzystam okazjonalnie.
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.