Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 13 godz 57 min 29 s
Cytat:
Napisał Hatom02
Czy ktoś moglby pomóc jakąś serwisówką zdjeciową? Jakies rysunki techniczne jak jest przykrecony zbiornik paliwa w ct? Zabieram sie za rozbiórke moto, nie chce nic połamać.