|
|
#4 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 1,006
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Online: 2 miesiące 2 dni 16 godz 6 min 52 s
|
To ja mam pytanie: 22.10 minuta. Co to za piter, do którego chowasz bezpieczniki? To jest wodoszczelne?
Poszukuję takiej sakiewki na ładowarkę telefonową i inne pierdoły. Z góry dzięki. |
|
|
|
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Albania po raz pierwszy | bliźniak | Umawianie i propozycje wyjazdów | 26 | 10.09.2012 11:08 |