Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.10.2020, 19:51   #10
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,105
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

U mnie od tygodnia starszy brat WP5, czyli model Oukitel WP6.
Roznice pomiedzy powyzszymi to oczywiscie cena - WP6 jest dwa razy drozszy, ale udalo mi sie wyrwac na aliexpress za 900 zeta. Jakby wpadl "w oplaty" cena bylaby mniej atrakcyjna.
Poza cena to ogolnie nieco wiecej telefonu - szybszy procek, wiecej ramu, wiekszy wyswietlacz, wieksza bateria, wieksze wymiary itd. Wagowo wychodzi podobnie jak WP5 - czyli CIEZKO !! Serio, jak ktos nie nosi paska do spodni a telefon jest w tylnej kieszeni, to raz - kieszen musi byc duza, i dwa - do przeproszenia sie z paskiem wystarczy wtedy jeden dzien z tym telefonem w tylnej kieszeni. To naprawde kawal klocka - 380 gram.
Syntetyczne testy daja wyniki porownywalne z Galaxy S8, czyli flagowcem sprzed 3 lat. Aktualnie okreslilbym go jako mocny sredniak. I dla mnie pasuje, nie gram w gry, ale nawigacje chodza plynnie, przegladarka i aplikacje odpalaja sie blyskawicznie, srednie zajecie ramu to 3gb z 6 dostepnych. Aparat szalu nie robi, ale mape jakby co bez problemu da rade sfocic Jakosc dzwieku dobra. W pelnym sloncu widocznosc wyswietlacza slaba.
Najwieksza wada to waga - no jest to kloc i juz. Jezdzac na rowerze non stop waga telefonu wygina mi uchwyt, musze cos wykombinowac. Ale z drugiej strony nie ma strachu ze jesli nie daj Boze wypadnie z tego uchwytu gdzies w amoku to sie rozpadnie w drzazgi.
Najwieksza zaleta to pancernosc i bateria... no to jest po prostu blogoslawienstwo. Przy moim uzytkowaniu, czyli troche przegladarki, kilka rozmow dziennie, i nieco nawigacji ladowanie starcza mi na 4 dni.
Czy warto - imho warto jesli ktos da rade zniesc gigantyczne rozmiary i wage. To dobry sredniak jest, do tego pancerny z mocna bateria.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 19:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.