|
|
#13 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Opolskie
Posty: 688
Motocykl: XR 600
Online: 3 tygodni 2 dni 39 min 18 s
|
Dalej brne w tego fcr -czy ktoś wie ile ma być poziom paliwa na rurkę jedyne co znalazłem to 6.5 mm ale czy poniżej czy powyżej komory plywakowej to już nie większość radzi na suwmiarka ale po poprzednich moto wiem ze z rurka w większości się to mija. Hej
|
|
|
|