|
|
#15 |
![]() Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,877
Motocykl: RD07A
Galeria: Zdjęcia
Online: 7 miesiące 4 dni 9 godz 9 min 55 s
|
Ja się wtrącę, że na tej samej półce mogą leżeć KOYO węgierskie obok KOYO japońskich.
Te pierwsze zdechły u mnie trzy razy szybciej. Ale ja mam starą nie NAT |
|
|
|