Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.09.2019, 08:52   #1
kristoch
 
kristoch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 1,001
Motocykl: *
kristoch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 17 godz 53 min 8 s
Domyślnie

A’propos Włoch to zdecydowanie odradzam nocleg czy zostawianie czegokolwiek w Livorno (jak pewnie w innych miastach portowych). Musiałem tam przenocować bo spoźniłem się na prom. Najpierw nie mogłem znaleźć hotelu z parkingiem (wszędzie zastrzegali, ze nie odpowiadają za parking przed hotelem). Jak już znalazłem zamykany i niby bezpieczny bo ogrodzony to mnie rano okradli jak się pakowałem na moto - gość musiał obserwować i jak na chwile odszedłem to zwinął rzeczy z tankbaga. Nie dogoniłem go. Pełno kamer monitoringu, ale żadna w tym miejscu akurat nie działała... Obsługa hotelu nic nie widziała. Przyjechała policja, ale ja nie chciałem spóźnić się na drugi prom na Korsykę.
Za to zdecydowanie polecam przejazd promem samym moto - taniej, szybciej i sprawniej. Puszką zawsze więcej czasu to zajmowało bo najpierw zwykle wypuszczają moto.
kristoch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.09.2019, 08:58   #2
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,778
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 17 godz 14 min 28 s
Domyślnie

Dlatego podałem w Tirreni, kilka minut od portu.
muszel72 jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Korsyka / Sardynia zima, Ktoś był ? Pirania Przygotowania do wyjazdów 20 09.06.2019 12:26
Sardynia i Korsyka (Kwiecien 2014) dj.1 Trochę dalej 21 01.12.2016 16:14
Korsyka offroad - łapanka! ex1 Umawianie i propozycje wyjazdów 3 03.06.2013 19:14


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.