|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,964
Motocykl: inne moto
Online: 2 tygodni 3 dni 5 godz 48 min 57 s
|
Otrzymalem kanape - Dzieki wielkie. Wyglada zacnie - jeszcze test 4 liter.
|
|
|
|