Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.02.2015, 11:43   #1
ambiwalencja


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 18
Motocykl: nie mam AT jeszcze
ambiwalencja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 godz 11 min 18 s
Domyślnie

jezeli chodzi o system wyboru to wole wiedziec jakie produkty warto kupic a dopiero potem moge je sobie gdzies przymierzyc lub nawet zamowic przymierzyc i zwrocic :>. nie widze sensu odwiedzania sklepu w ktorym jest 5% dostepnego w Polsce asortymentu, 6 kurtek na krzyz, w nieatrakcyjnych cenach i na sile cos z tego wybierac.

znajac opinie o produktach konkretnych producentow mozna mniej wiecej zalozyc czy robia dobre towary czy raczej niezbyt. nie bede tego tlumaczyl ale dzisiaj handel w internecia umozliwia bezproblemowe zamawianie produktow i ich zwrot w razie niezadowolenia a opinie uzytkownikow sa nieraz wiecej warte niz spostrzezenia kogos bez doswiadczenia na zywo.

jezeli chodzi o kolejnosc podejmowania dzialan to najprawdopodobniej najpierw kupie sobie kask, kurtke i rekawiczki a dopiero pozniej udam sie na kurs, tymbardziej na ogledziny motocykli. styl jazdy przynajmniej na poczatku uniwersalny. czyli turystyka .

co do ebaya to napewno swietny pomysl ale trzeba wiedziec co oplaca sie kupic i za ile. dlatego ponowie pytanie o polskich dystrybutorow z najwiekszym asortymentem?

czy kaski ls2 maja jakas alternatywe w cenie do ~450 pln?
ambiwalencja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.