![]() |
|
Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery... |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
![]() |
#1 |
Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Gądków Wielki, Poznań
Posty: 11
Motocykl: CRF1100L
![]() Online: 18 godz 26 min 28 s
|
![]()
mysle ze to nie wina opon, zalozylem nowe heidenau scout, wiec raczej polka dosc wysoka. mialem w poprzednim sezonie lekkie bicie, ale ze latalem po kiepskich drogach Polski wschdniej wiec mi to specjalnie nie przeszkadzalo. teraz szykuje sie na skandynawie na 3tyg, wiec chce by wszystko gralo. oddalem do centrowania, i jest tak samo, a moze i gorzej. niedlugo bede w sremie, wtedy sie wiele wyjasni.
macie jakis namiar na dr inz. szpryche z krk? |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,750
Motocykl: RD07a
![]() Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 7 godz 45 min 12 s
|
![]()
Dr Szprycha Retoryka 26/21 Krakow 124291337 - to specyficzny facet :-)))
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Gądków Wielki, Poznań
Posty: 11
Motocykl: CRF1100L
![]() Online: 18 godz 26 min 28 s
|
![]()
nastapilo nabycie droga kupna calego kola od goscia ze sremu. koleczko idealne, zadnych zarysowan, proste, lozyska cacy. szprychy widac nie odkrecane, wiec trzeba bedzie je rozruszac za jakis czas.
pozostaje kwestia wywazania kola. dynamicznie czy statycznie? |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Zakonserwowany
![]() |
![]()
Nie ważyłem kół od Africi ponieważ wyważanie kostki w rozmiarze 21' jest zbyteczne . Na szosowej oponie czy jeden czy drugi sposób jest OK . Ważne że maszyna jest dobrze skalibrowana a ważący statycznie wie jak to zrobić .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier Wypierdalać. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
Koło 18 " tył. | szparag | Hamulce, kola, opony | 1 | 27.01.2013 21:12 |
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". | MOTOMYSZA | Wszystko dla Afrykańczyka | 7 | 29.10.2012 19:21 |
Koło 18" | Artuditu | Wszystko dla Afryki | 26 | 23.02.2009 21:29 |