|
|
#11 | |
![]() Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 488
Motocykl: ST XTZ 750'89
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 11 min 32 s
|
Cytat:
Od tego mam SV-ke Wczesniej kanapa byla powiedzmy dzielona ale za wysoka dla mnie. Zostawilem sobie jeszcze orginal. A praca idealna! Ps. probowalem wrzucic zdjecie, ale jedynie linka udalo mi sie wkleic. Dziekuje za pochwale malowania ![]() Kamyk |
|
|
|
|