Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.04.2011, 01:04   #1
siwy
 
siwy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,498
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 2 tygodni 2 dni 10 godz 31 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
Mi też w końcu udało się przegonić mitasa E09. Na asfalcie nie mam zastrzeżeń z tym że nie było zbyt mokro.
W terenie tył ciągnie przeciętnie, zarówno w błocie jak i piasku. Słabo na ściółce. Przód to porażka. W błocie robi co chce, nie można opuścić koleiny bez zatrzymania się. W piasku tendencja do myszkowania ale można się przyzwyczaić.
Krótko: opony na asfalt z małym wyskokiem na suchy off.
Czym jeździłes ?
ja skusiłem się na e-09 na przód do xr z racji tego że po asfalcie robie 50 % tras i crossówki szybko mi schodziły i ząbkowały. Kiedys miałem komplet e-09 w trampku i wydawał mi się ok w teren, xr'ką jeszcze nie testowałem. Z tyłu mam jakąs crossówkę mitasa.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2011, 09:41   #2
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,602
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 dzień 4 godz 22 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwy Zobacz post
Czym jeździłes ?
ja skusiłem się na e-09 na przód do xr z racji tego że po asfalcie robie 50 % tras i crossówki szybko mi schodziły i ząbkowały. Kiedys miałem komplet e-09 w trampku i wydawał mi się ok w teren, xr'ką jeszcze nie testowałem. Z tyłu mam jakąs crossówkę mitasa.
No jeździłem na KTM 690 Enduro. W międzyczasie zlatałem jeden komplet w Maroku. Było sporo asfaltowych serpentynek. Zwłaszcza pod koniec gdy tył już miał niewiele kostki. Nigdy nie jeździło mi się tak dobrze w ciasnych łukach. Oczywiście w pierwszej linii to zaleta motocykla ale opony dawały radę. Nawet na piaskach się dotarliśmy. Szły dobrze. Na skałach też. Zużycie mniejsze niż w znanych mi oponach. To dobra opona enduro. W błocie trochę się gubi. Zwłaszcza przód mało agresywny ale na asfalcie nie ząbkuje, można dohamowywać w zakręcie a wychodzić nawet bokiem. Jestem zadowolony.
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.04.2011, 08:17   #3
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,750
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 7 godz 44 min 52 s
Domyślnie

Kolejne dla Mitaska 09 Dakar pochwały.W Maroku na trasie 5500 spisaly sie wspaniale Piach , kamienie szutry i odrobina asfaltu.. Kostki co prawda sie zaaokrągliły ,ale zadna nie jest naderwana. W tym czasie kolega na LC 4 zdarł dwa komplety - Michelin Desert i T 63...Nie ma chyba lepszej kostki na dalekie letnie wyprawy szutrowo/piaskowo/asfaltowe. MITAS E09 DAKAR jest najlepszy
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.04.2011, 08:23   #4
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,602
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 1 dzień 4 godz 22 min 10 s
Domyślnie

U mnie nie było takiej kostki, która nie była by naderwana. Żadna nie odpadła w całości ale brakowało pokaźnych fragmentoów. Myslę, że jadąc na 950tce zmieniłbym dwa komplety dakarów w pył.
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Klub morsów i innych popaprańców felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 2 06.03.2010 17:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.