Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Dzisiaj, 10:26   #11
Lis
 
Lis's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 912
Motocykl: Jeżeli będę miał AT, to RD04
Lis jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 16 min 0
Domyślnie

Co prawda nie miałem KTM, ale na FJ zrobiłem 50 kkm i jednym problemem, poza ogólnym stanem po zakupie i koniecznością regeneracji było odpowietrzenie. Miałem problemy chyba ze 3 razy z odpowietrzeniem. Zakładam, że jako mechanik z takim stażem wiesz co piszesz i układ odpowietrzony skutecznie. Ale napisałeś, że problemy się zaczęły po wymianie płynu... Sprawdzilbym jeszcze nominalną długość pręta względem service manuala, ale to taka podstawa.
Jeszcze jedna różnica względem Yamahy, może to bez znaczenia, ale kulka jest od strony sprzęgła, nie wysprzeglika. Wtedy, przy wysprzegleniu kręci się głównie kulka, nie pręt...
I jeszcze jedno, odwrócił bym pręt, żeby kulka nie pracowała we wgłębieniu, zyskasz mikrometry, ale może one mają znaczenie.
__________________
Z pozytywnym nastawieniem można góry /albo Teresę przez góry/ przenosić!
Lis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.