|
|
|||||||
| Lejdis Motocykl + kobieta, czyli wszystko co może być związane z tym duetem |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() |
Witam,
Wbrew pozorom buty mają spory wpływ na komfort biegania i na kontuzyjność. Asicsy z amortyzacją żelową są bardzo OK. Mogę potwierdzić słowa Mareksz007, po jakimś czasie inaczej podchodzi się do sprzętu. Nie ma też co wydawać fortuny na początku, warto zapolować na wyprzedaże w marketach sportowych. I sumienna rozgrzewka przed bieganiem to podstawa, żeby sobie nie zrobić krzywdy. Powodzenia w postanowieniu! Bieganie jest git
__________________
pozdrawiam! Kisiel ------ RD04 -> ATAS |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Gość
Posty: n/a
Online: 0
|
Leno Droga,
w związku ze związkiem przeprowadziłem dysycypliunującą wysoce rozmowę z "dzieckiem"! Prosił (bo sam już nie śmiał), bym to ja prosił o wybaczenie w jego imieniu. Wot, gównażeria... Normalnie na bosaka z kwiatami bym posłał, ale u nas też pada i trochę szkoda sprawcę przez całą Polskę gnać po zaspach... Z zaległymi ukłonami Ojciec
|
|
|
|
#3 | |
![]() Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,007
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 50 min 4 s
|
Cytat:
. Kwiaty potraktuję jako zaległy bonus ( u jednego kolegi stąd mam już obiecane rajstopy i goździka w ramach Dnia Kobiet ), bo miłośniczką flory jestem .Kłaniam się również. |
|
|
|
|