|
|
#81 |
|
Moderator
![]() |
A jak z trwałością takiej naprawy?
Myślicie, że oni te ramy jakoś wzmacniają?
__________________
www.kolejnydzienmija.pl 2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym 2015: Veni Vidi Wypici 2016: Muflon na latającym gobelinie 2017: Garbaty Jednorożec 2018: Czarny Jaszczomp 2019: Rodzina 50ccm plus 2020: Żółwik Tuptuś 2021: Chiński Syndrom 2022: Nie lubię zapierdalać 2023: Statek bezpieczny jest w porcie, ale nie od tego są statki 2024: Uwaga bo ja fruwam 2025: Ekwipunek Załogi Gogurka 2025: Cztery i pół Afryki 2026: Bambo ze Zgierza |
|
|
|
|
|
#82 |
![]() Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,544
Motocykl: KTM LC8 950 SUPER ENDURO R
Online: 3 miesiące 2 tygodni 1 dzień 21 godz 56 min 28 s
|
Nie wzmacniają. Prostują, spawają i ma wyglądać jak oryginał.
|
|
|
|
|
|
#83 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 31 min 18 s
|
Z tym wzmocnieniem to ciężki temat. Nie ma jak, żeby nie było widoczne. Za duża ingerencja. Powyciągają do oryginalnego zarysu i tyle. Mnie to zastanawia, czy przynajmniej jakieś pomiary tej nowej/starej ramy robią.
|
|
|
|
|
|
#84 |
|
Moderator
![]() |
Pomiary pomiarami, ale to chyba zatem jeszcze bardziej plastyczne jest niż oryginał?
Ja tam bym wolał mieć ramę z widocznym wzmocnieniem.
__________________
www.kolejnydzienmija.pl 2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym 2015: Veni Vidi Wypici 2016: Muflon na latającym gobelinie 2017: Garbaty Jednorożec 2018: Czarny Jaszczomp 2019: Rodzina 50ccm plus 2020: Żółwik Tuptuś 2021: Chiński Syndrom 2022: Nie lubię zapierdalać 2023: Statek bezpieczny jest w porcie, ale nie od tego są statki 2024: Uwaga bo ja fruwam 2025: Ekwipunek Załogi Gogurka 2025: Cztery i pół Afryki 2026: Bambo ze Zgierza |
|
|
|
|
|
#85 |
|
malarz
![]() |
Też bym wolał widoczne wzmocnienie.
I tak, jak pisałem już kiedyś. Jakoś nie wierzę, że to są ramy po normalnych glebach.
__________________
Jak chcesz, to uciekaj................ Radzimy zostać!... |
|
|
|
|
|
#86 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 31 min 18 s
|
Generalnie jak stal odkształci się poza granice plastyczności to już płynie tak, że tak. Ja bym takiego motocykla nie kupił. Podejrzewam, że jeżeli tego ktoś nie robi dla siebie to handlarze robią w sprzętach z dobrą historią i małym przebiegiem. Coś gdzieś czytałem, że koszt usługi 3k zł.
|
|
|
|
|
|
#87 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 31 min 18 s
|
|
|
|
|
|
|
#88 |
![]() Zarejestrowany: Feb 2024
Miasto: Krk
Posty: 192
Motocykl: SD13 (CRF1100) 2023/2024
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 11 min 23 s
|
Mój przyjaciel lata temu prostował ramę w MotoGarage, okolice Busko - Zdrój, co prawda inne moto bo Hyosunga 125, ale z tego co pamiętam to oni nie tyle nawet samą ramę prostowali co wręcz ją odtwarzali - pamiętam, że wyglądało to jak oryginał, a jak kumpel ich o coś tam pocisnął to stwiedzili, że oni robią motocykle co po 300 km/h na godzine jeżdzą a nie takie gówna więc nigdy w życiu się mu ta rama nie rozpadnie xd pamiętam, że zawiózł im jedną dobrą a jedną właśnie całą pogiętą i rozwaloną i na podstawie tej dobrej odtworzyli tą rozwaloną.
|
|
|
|
|
|
#89 |
![]() Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,544
Motocykl: KTM LC8 950 SUPER ENDURO R
Online: 3 miesiące 2 tygodni 1 dzień 21 godz 56 min 28 s
|
No niestety rama w CRF jest miękka i delikatne uderzenie przednim kołem, a wręcz dobicie do czegoś krzywi tą ramę. Możesz walnąć w zderzak w auto przed tobą. Koło się nie uszkodzi, laga nie skrzywi a buła na ramie zrobi. Od ten typ tak ma.
|
|
|
|
|
|
#90 | |
![]() Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 227
Motocykl: Transalp 650 RD11 -> CRF1000 DCT
Online: 2 tygodni 20 godz 50 min 26 s
|
Cytat:
|
|
|
|
|