Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Kaski

Kaski kaski, gogle, itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.05.2026, 11:11   #1
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 3,187
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 33 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majki Zobacz post
Byłem na ostatnim Podlaskim, było fajnie stare gęby zobaczyć i podzidować ...
Zdrowia!
I to prawie na Anakach - dzidował Pan aż miło - fajnie było się spotkać
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.05.2026, 11:27   #2
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,109
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 20 godz 51 min 17 s
Domyślnie

Widzę, że i cena przystępna.
Siemasz Majki.
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.05.2026, 15:35   #3
majki
 
majki's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,502
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 5 dni 5 godz 27 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babel Zobacz post
I to prawie na Anakach - dzidował Pan aż miło - fajnie było się spotkać
Ojtam, ojtam...jak z forum afry to logiczne, że Afryką na anakach trzeba... fajne latanko było, tylko szkoda sobotnich, nocnych rozmów...ale poranny śnieg nie zachęcał...

Cytat:
Napisał muszel72 Zobacz post
Widzę, że i cena przystępna.
Siemasz Majki.
Siema Robercie, cena dobra, w 4ride jest teraz ten sam asortyment i ceny co w RR, więc tam też do nabycia.

Wczoraj przymierzałem Caberga Tanami... niestety słabiutko...okulary ledwo wcisnąłem (mimo, że jest naszywka, że przyjazny okularnikiom), a blenda uderzała w oksy i nie dało się jej opuścić... Kask ciekawy i lekki, ale na 'małe twarze'. Alien w teście mówił, że blenda rani mu nos...
W związku i na okoliczność, chyba Scorpion zostanie...
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.