Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.03.2026, 09:48   #1
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 910
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 18 godz 33 s
Domyślnie

Praktykuję od początku lat 80-tych i to w drugim pokoleniu i jakoś nie kojarzę z tego czasu takiej ściemy.
Tak Artek, to AT :
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Tryb 02.jpg (427.7 KB, 11 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Tryb 03.jpg (380.8 KB, 11 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Silnik.jpg (417.5 KB, 12 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Przebieg bis.jpg (373.1 KB, 14 wyświetleń)
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.03.2026, 10:06   #2
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 17,186
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 5 godz 24 min 30 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarczoq Zobacz post
Praktykuję od początku lat 80-tych i to w drugim pokoleniu i jakoś nie kojarzę z tego czasu takiej ściemy.
Od kiedy praktykujesz i co kojarzysz nie ma w tym przypadku dużego znaczenia.
Verba volant, scripta manent.
Rzuć okiem na tabele przeglądów od RD04 - mniemam że nowych od lat 90tych do niej nie drukowali księgowi.

Co zaś tyczy się tego skręcanego rozwiązania to tak, ale lepiej byłoby gdyby zębatki były do siebie kołkowane i dopiero skręcane. Przy fest wyjebanym wałku takie połączenie skręcane jak na ilustracji nie przeniesie sił pomiędzy dwoma plastrami.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.04.2026, 12:18   #3
Maurosso
 
Maurosso's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Rz-ów
Posty: 670
Motocykl: RD07
Maurosso jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 20 godz 59 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarczoq Zobacz post
Praktykuję od początku lat 80-tych i to w drugim pokoleniu i jakoś nie kojarzę z tego czasu takiej ściemy.
Tak Artek, to AT :
damn...mądrzejsze niż moja zmota, gdzie używałem szerokich podkładek ;p
__________________
Marcin vel "Gruby" aka "Maurosso"
Maurosso jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.