|
|
|
|
#1 |
![]() |
Oj tam panie Dzieju lubimy stroić swoje panie hądy
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Administrator
![]() |
Oj tam , przecież wiem choć one i tak piękne czy ubrane czy nawet jak nagie.
Weź np taką rozebraną do ramy na te wszystkie kabelki , rureczki, elementy wiecznie ukryte pod zbiornikiem czy boczkami ileż w tym piękna
__________________
AT03 |
|
|
|
|
|
#3 |
![]() |
|
|
|
|
|
|
#4 |
![]() |
Nowa oponka założona na tył, poprzednia wytrzymała 17kkm i jak nowa też Angel GT
Ostatnio edytowane przez Melon : 20.05.2026 o 00:45 |
|
|
|
|
|
#5 |
![]() |
Aa i nowy uchwyt srajfona wpadł oo taki https://ram-mount.pl/pl/products/ram...lka-11681.html ale foty nie zrobiłem
|
|
|
|