Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Yamaha

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.02.2026, 09:05   #1
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 17,185
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 3 godz 44 min 3 s
Domyślnie

to ja mam dokładnie TEN właśnie blaszanny, górny.
zastosuję jednak tą końcówkę kiery - dzięki za link.
nawet w aucie nie lubię jeździć z tempomatem bo mnie to usypia ale właśnie te 5-10 minut, żeby pozycję inną przyjąć na trochę to się przydaje. to samo na moto - nie kumam tych motocykli z radarami itd ale taki prosty tempomat to jest urządzenie zbawcze jak się jedzie dzień cały :/
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.02.2026, 10:20   #2
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,896
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 13 godz 49 min 2 s
Domyślnie

Dokładnie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czechy - co warto? jamarjan Przygotowania do wyjazdów 37 16.07.2025 08:13
Klr 650 czy warto kupic ? gerardgrodzisk Inne - dyskusja ogólna 22 17.04.2012 21:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.