|
|
#14 |
|
Stary wyjadacz
![]() Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,214
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 tygodni 5 dni 1 godz 34 min 37 s
|
Sobol możesz się śmiać. Mój kolega 20 lat temu na xrv dosłownie przejechał przez stary przystanek autobusowy z blachy i zatrzymał się na drzewie.
Poza połamanymi plastikami, pogiętym strzelałem, skończyło się tylko na zgiętym kole i rurach nośnych zawieszenia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
|
|
|