|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
|
Moderator
![]() |
Panowie, wróćmy do tematyki motocyklowej, najlepiej opartej o Voge.
Inaczej rozwodnimy wątek i zamiast relalcji z jazdy i użytkowania będziemy mieli parę stron wielowątkowej dyskusji.
__________________
www.kolejnydzienmija.pl 2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym 2015: Veni Vidi Wypici 2016: Muflon na latającym gobelinie 2017: Garbaty Jednorożec 2018: Czarny Jaszczomp 2019: Rodzina 50ccm plus 2020: Żółwik Tuptuś 2021: Chiński Syndrom 2022: Nie lubię zapierdalać 2023: Statek bezpieczny jest w porcie, ale nie od tego są statki 2024: Uwaga bo ja fruwam 2025: Ekwipunek Załogi Gogurka 2025: Cztery i pół Afryki 2026: Bambo ze Zgierza |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Dukla
Posty: 108
Motocykl: 1290SAR,990S,SXC
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 12 godz 42 min 33 s
|
W chińskim voge, jest amortyzator skrętu który działa i po skręceniu na max jest ciężko ruszyć kierownica.
Dla porównania mam w 1290 taki który od nowości służy chyba tylko jako niepotrzebny balast bo jego działania nie odczułem. |
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 3,186
Motocykl: Pomarańczowy
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 4 min 4 s
|
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Voge 650 DS | Ronin78 | Inne - dyskusja ogólna | 6 | 28.04.2021 09:50 |
| Loncin Voge LX300GY - Prawie jak CRF300 | CzarnyCzarownik | Inne - dyskusja ogólna | 10 | 13.04.2021 20:00 |
| KTM Rally | luzMarija | Ciuch Afrykańczyka | 4 | 10.10.2010 22:47 |