|
|
|
|
#1 |
![]() |
Takie już też rozważałem. Daję sobie czas du jutra. Nie znajdę tej gumki to będzie nowy zacisk. A tak btw - na pewno dało by się dobrać z innego zacisku ale oczywiście w sklepach totalny zlew i nikomu się szukać nie chce.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Stalowa Wola/ MIELEC
Posty: 1,154
Motocykl: TransAlp+Multistrada + Cagiva Elefant
Przebieg: hohoho
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 22 godz 30 min 18 s
|
a nie pasuje czami od Aprili Pegaso to chyba bliźniacze motocykle?
__________________
https://www.facebook.com/PAKVENTURE2021 https://www.facebook.com/pages/Proje...91516340945760 https://www.facebook.com/himalaje2018/ High Riders - Himalayan Story 2018 |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Administrator
![]() |
Cytat:
LT już nie u mnie, ale hebel działa jak ta lata.
__________________
Ramires ...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam... |
|
|
|
|