|
|
#25 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 371
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 20 godz 16 min 42 s
|
Egzotyka! Pięknie!
Cieszę się, że po początkowo deszczowej pogodzie cieszysz się słońcem! Piękne foty krajobrazu i jedzenia, aż ślinka cieknie
|
|
|
|