Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Kaski

Kaski kaski, gogle, itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.08.2024, 20:39   #1
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,772
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 15 godz 50 min 26 s
Domyślnie

Wyglada na kloca. Połóż na wadze to poznasz prawdę. Kiedyś kupiłem i oddałem jakiś carbonowy top LS2. Niby 1380, faktycznie 1740 w xlu. Zawsze podają wagę dla s-ki czy góra m-ki i chyba bez wizjera.
Kilka zamówiłem, oglądałem, sprawdzałem, mierzyłem i odsylalem. Najmniej przekłamała Nishua - xl waży 1250g. Najwięcej cytowany LS.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.08.2024, 22:13   #2
chomik
Administrator
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,839
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 12 godz 20 min 41 s
Domyślnie

Zważyłem, Nexx 1850 ( na kasku napisane z daszkiem 1830g więc nie kłamią), Schuberth E1 - 1980. Reszty nie ważyłem, nie pomyślałem. To skorupy XXL.
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Opinie o kasku Kondu Kaski 19 04.02.2018 18:39
słuchawki BT do kasku dabal Kaski 1 13.10.2017 15:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.