|
|
#33 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: S-ec
Posty: 2,923
Motocykl: 690 R
Galeria: Zdjęcia
Online: 7 miesiące 3 tygodni 15 godz 3 min 12 s
|
dzisiaj macałem GG kumpel wczoraj odebrał, no co by nie mówić Huska wizualnie ładniejsza i tylko tyle za to cena GG bardzo atrakcyjna w stosunku do Kata czy Huski
|
|
|
|