|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 3,183
Motocykl: Pomarańczowy
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 11 godz 15 min 36 s
|
Dobra cena była i jak serwisowany w KTM to wtedy idzie łatwo sprawdzić , bo KTM ma centralną bazę
![]() Obserwowałem go tez trochę
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Gość
Posty: n/a
Online: 0
|
Cytat:
Znajomi kupują u Nich motocykle i zadowoleni. Opinie też dobre mają w internecie. Serwisowany do końca w KTM. |
|
|
|
|
#3 |
![]() |
Gratulacje, nich służy.
Z 1190ADV R mam same super wspomnienia i doświadczenia.
__________________
Pozdrawiam Michał |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Wszystko na temat XR 650 L . Wady , zalety, usterki | Franz | Honda - inna niż AT & NAT | 65 | 21.06.2023 15:37 |