|
![]() |
#1 |
![]() |
![]()
Nie działa mi w ogóle regulacja tłumienia dobicia w tym XPLORze. Widelec chyba banalnie prosty więc ogarnę i bez utajnionej przez katema serwisowki, ale może ktoś ma .pdf. zawsze to człowiek czuje się pewniej z wiedzą w garści.
Edit: Odkręciłem korek, wyjąłem sprężynę, zlalem oliwę. Regulacja w korku działa, pręt naciskowy na iglice chodzi. Zmian tłumienia po ponownym napełnieniu olejem i bez sprężyny by nie fałszowała nie stwierdzam. Coś popier..nie środku amortyzatora. Jutro, jak czas pozwoli, ciąg dalszy.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie. Ostatnio edytowane przez rrolek : 27.10.2023 o 21:59 |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
![]() |
![]()
Przy niedzieli rozebrałem.
W miejscu normalnego złożenia, nowa jakaś dla mnie, niespodzianka. Uszczelka na tym cudzie jest ok. Wyglada, że "grzybek" w środku chodzi normalnie. Co nie ozacza, że kręcenie regulacja zmienia tłumienie. Też tak macie? Jeszcze taki filmik znalazłem: Od ok 3:15 ciekawe wykresy. Wyglada, że tak ma być.... Tylko po co to pokrętło na górze?
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie. |
![]() |
![]() |