Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.02.2023, 10:39   #1
cyryl


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: PNT
Posty: 494
Motocykl: CRF1000, T7, MT-01, WSK
Przebieg: Rośnie
cyryl jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 2 dni 16 godz 25 min 7 s
Domyślnie

Na wyjazdy biorę suszoną kiełbasę z dziczyzny i jeszcze nigdy podczas kontroli nikt mi się do niej nie doczepił.
Nie była też pakowana firmowo bo to z lokalnych źródeł. Normalnie zawinięta w papier śniadaniowy i coś przewiewnego.
Zawsze było sporo uśmiechów, klepania się po brzuchu i puszczali dalej.

Chyba zależy jak trafisz.
cyryl jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Hotel w Damaszku bodziu Przygotowania do wyjazdów 4 29.04.2009 09:44


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.