|
|
|
|
#1 |
|
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
![]() |
W Kłajpedzie nie nocowałem tylko obok. Tutaj
https://olandokepure.lt/ |
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,968
Motocykl: inne moto
Online: 2 tygodni 3 dni 5 godz 58 min 33 s
|
Cytat:
Coś ktoś jeszcze zna ciekawego - jakieś beczki nad samym morzem? |
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Norge, Sverige, Suomi - skandynawska przejazdzka'08 | HBRT | Trochę dalej | 8 | 28.10.2008 09:29 |