Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.06.2022, 17:42   #1
robertG7
 
robertG7's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Bielsk Podl/Wwa
Posty: 1,364
Motocykl: RD07
robertG7 is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 20 godz 51 min 58 s
Domyślnie

Szyba jaka? Malowana czy oklejona?
__________________
podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd
robertG7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2022, 17:59   #2
konrade
 
konrade's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 107
Motocykl: RD07
konrade jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 1 godz 22 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał robertG7 Zobacz post
Szyba jaka? Malowana czy oklejona?
Boano kevlarowe oklejane folia
konrade jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.