|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Leśna Dzicz
Posty: 976
Motocykl: KTM R
Przebieg: jest
Online: 2 miesiące 1 tydzień 2 dni 20 godz 46 min 0
|
Przecież inspekcja zgarnie cię za brak tablicy oznaczającej gabaryt-
![]() Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka |
|
|
|
|
|
#2 |
|
trampkarz emeryt
![]() |
|
|
|
|