Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.03.2021, 22:03   #1
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,149
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 3 dni 18 godz 53 min 44 s
Domyślnie

Goście mocno poodklejali się od rzeczywistości - japierdole za taką kasę to pół świata na transalpie można zobaczyć i ja tak właśnie bym zrobił
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.03.2021, 22:06   #2
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,494
Motocykl: XRV650
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 3 tygodni 15 godz 13 s
Domyślnie

Na razie to są przygotowania zawodnika do bicia rekordu

O rekordzie bedzie mozna mowic jak padnie jak w tym wątku o RD03
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[Dla Afrykańczyka] Znalezione na allegro i ebay i innych Mucha Wszystko dla Afrykańczyka 1885 08.06.2026 16:13
Znalezione na allegro,ebay i innych... HRABIA z Krosna Wszystko dla Afryki 29 21.01.2017 18:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.