Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.03.2021, 08:43   #1
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 11,788
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 5 godz 56 min 54 s
Domyślnie

Nie wiem jak obecnie ale byłem na jednej wyrypie z dwoma chłopakami co kupili przed wyjazdem nowe ubrania Rebelhorn. Złapała nas ulewa na Pętli Bieszczadzkiej i obaj pływali w ciuchach. K i ch leciały ciurkiem z obu ust. Może coś lepiej obecnie.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2021, 12:24   #2
Boldun
 
Boldun's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: B..wała
Posty: 452
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Boldun jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 10 godz 15 min 43 s
Domyślnie

Kupiłem jakiś czas temu
Course Four Seasons
W deszczu nie przemokły te ciuszki, a w lecie to ... mają tyle rozporków wentylacyjnych że "hula wiater"
Boldun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kurtka + spodnie do 4k SMP Ciuch Afrykańczyka 242 05.08.2025 10:07
Spodnie i kurtka- Komplet do 3 tys. Zł. Lakrua Ciuch Afrykańczyka 52 23.08.2018 20:55
Kurtka+spodnie na GORE Lukasz Ciuch Afrykańczyka 12 01.04.2011 16:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.