Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, ¶rednie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia w±tku Wygl±d
Stary 26.02.2021, 04:57   #1
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,693
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesi±ce 2 tygodni 1 dzień 8 godz 27 min 52 s
Domy¶lnie

Nawet spory smutek może być , ale nowymi bogaci jeżdż± to kupi drug±
__________________
AT03
Dzieju jest offline   OdpowiedĽ z Cytowaniem
Stary 26.02.2021, 10:23   #2
Rafał_RD
 
Rafał_RD's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: KLI
Posty: 280
Motocykl: RD07, CRF1000
Rafał_RD jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesi±c 3 dni 23 godz 1 min 17 s
Domy¶lnie

Wczoraj, 25.02. około 14.00 wlot do Nowego Targu od strony
Krakowa, piękna RD 04, nie widziałem blaszki
Rafał_RD jest offline   OdpowiedĽ z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia w±tku
Wygl±d

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
U¶mieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne w±tki
W±tek Autor w±tku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Raz bliżej, raz dalej- sezon 2013 zaczekaj Polska 90 18.04.2014 22:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.