Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.01.2021, 14:29   #1
MUTT


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: nad rzeczką , opodal ...
Posty: 667
Motocykl: RD07a
MUTT jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 17 godz 57 min 54 s
Domyślnie

a lista to od kiedy będzie .... nie chciałbym przegapić ;-)
MUTT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.01.2021, 14:33   #2
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 790
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 godz 31 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MUTT Zobacz post
a lista to od kiedy będzie .... nie chciałbym przegapić ;-)
Raczej nie będzie potrzebna lista.. Jak się skończy produkcja to dam znać i będzie można zamawiać.
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.01.2021, 15:16   #3
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Na chłopa 190cm,szczupły to jaki rozmiar? Potrzebował bym 2xkrótki i 2xdługi rękaw i dla siebie jeszcze raz krótki rękaw i długi- L.
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.01.2021, 15:32   #4
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 790
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 godz 31 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał melon1968 Zobacz post
Na chłopa 190cm,szczupły to jaki rozmiar? Potrzebował bym 2xkrótki i 2xdługi rękaw i dla siebie jeszcze raz krótki rękaw i długi- L.
Z wzrostu wynika 2XL, wtedy klatka w obwodzie jakieś 116-120cm i pas 108-116... Napisz jaki dokładnie obwód klatki to dokładniej dopasuję. XL będzie krótka w rękawie...
W T-shirt mam jeszcze na stanie, ale długi rękaw trzeba będzie poczekać, aż uszyją..
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.01.2021, 16:00   #5
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Ok. poszedł
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.02.2021, 09:37   #6
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Nie że bym poganiał czy się niecierpliwił, tak z ciekawości kiedy ruszacie z produkcją?
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Merino - test Emek Dział Producentów i Dostawców 20 08.08.2017 14:24
Rojsa bez wizy w 2018 wilq.bb Kwestie różne, ale podróżne. 1 10.11.2015 16:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.