|
|
|||||||
| Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj... |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Reszel
Posty: 919
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 1 dzień 2 godz 16 min 24 s
|
Sensowniej "wtórnik"
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Gość
Posty: n/a
Online: 0
|
Nie bardzo. Wiele zależy od chwilowych humorów i wiedzy konkretnego policjanta. Generalnie masz mieć międzynarodowe prawko i tyle. Jest na nim co prawda napisane że ważne jest tylko z oryginałem, ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby któryś tego żądał. Trzymasz głęboko schowany...
Nigdy nie robiłem wtórnika, ale sądzę że to dużo większy kłopot niż prawko międzynarodowe. Jeśli już zatrzymują (bardzo rzadko! - z zasady ignorują zagranicznych motocyklistów) to uprzejmie lub z "kamiennym licem" wertują budzącą respekt wielojęzyczną książeczkę . Jeśli grubo gdzieś przegniesz na drodze, to zagrożony jest bardziej paszport.Zdrówko, Miszel |
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: RZESZOW
Posty: 167
Motocykl: XT 600 Tenere 1986, T7
Online: 2 tygodni 1 dzień 7 godz 25 min 3 s
|
cześć Bardzo dużo ciekawych informacji. Proszę pisz dalej. Rosja na dniach rozszerza obszar na którym będzie obowiązywała e-wiza
https://www.fly4free.pl/rosja-poszer...y-dla-turystow zdrówka Acups |
|
|
|
|
|
#4 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Kraków
Posty: 80
Motocykl: Transalp
Online: 1 dzień 14 godz 51 min 55 s
|
Dziękuję
Koniecznie napiszę jeszcze sporo o różnych rzeczach Myślę, że w lutym odbędzie się spotkanie w Krakowie w którym wezmę udział, więc, jak dojedziesz z Rzeszowa, będziesz miał o 100 slajdów i kilka krótkich filmików bogatszy w informacje. O spotkaniu będę pisać dodatkowo później. ![]() Katerina.
__________________
Kochasz jeździć? Kochaj i jeździj. Miłość należy uprawiać. |
|
|
|
|
|
#5 | |
![]() Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,965
Motocykl: inne moto
Online: 2 tygodni 3 dni 5 godz 53 min 22 s
|
Cytat:
![]() Pozdrawiam, Przemo |
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Albania 2016 oczami Zeta | Zet Johny | Trochę dalej | 54 | 26.03.2019 16:58 |
| Wiza Rosja | trzykawki | Kwestie różne, ale podróżne. | 32 | 09.02.2018 16:56 |
| rosja->gruzja | kyller | Przygotowania do wyjazdów | 23 | 05.05.2010 10:28 |
| Prom Rosja-Stany | Poncki | Przygotowania do wyjazdów | 9 | 06.07.2009 23:34 |