![]() |
|
Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
![]() |
#1 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,547
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
![]() Online: 2 miesiące 2 dni 6 godz 44 min 56 s
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Zakonserwowany
![]() |
![]()
Potrzebuje kupić telefon, mam samsunga A3, ale jak poprzedni popękał i zaczyna przestawać robić. Priorytetową sprawą jest dla mnie wielkość, powiedzmy że 4.7 cala to max co mogę zaakceptować i nie może być gruby. Nie jestem technologiczny, używam do dzwonienia, wysłania wiadomości, maila, fotek, czy słuchania radia. Żadnych app czy pieron wie czego mi nie trzeba.
Kupić kolejny taki sam, czy może jest coś bardziej odpornego ? Średnio telefon psuję w rok, może to wynika z tego że się nie znam i wybieram niby odporne chujnie, jakieś sprawdzone propozycje ?
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier Wypierdalać. |
![]() |
![]() |
![]() |
Narzędzia wątku | |
Wygląd | |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". | MOTOMYSZA | Wszystko dla Afrykańczyka | 7 | 29.10.2012 19:21 |