|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Zakopane
Posty: 425
Motocykl: NAT
Online: 2 tygodni 3 dni 6 godz 51 min 31 s
|
obnizajac taki motocykl, jest jakiś patent żeby wycisnąć coś z tego zawieszenia czy trzeba dokupić jakieś specjalne, dedykowane zawieszenie ?
|
|
|
|