|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Podlasie
Posty: 2,662
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 godz 18 min 30 s
|
Zgadzam się z ArtiZetem - podgrzewanie jajek nie jest niczym dobrym.
Wiecie - one temu są poza jamą brzuszną, aby mieć niższa temperaturę. Nie chodzi tylko o płodność, ale też o podwyższone ryzyko nowotworów. Ucisniete w spodniach Moto, przygniecione do kanapy i tak już mają ciężko. Nie dobijajcie ich matami grzejnymi
|
|
|
|