|
|
|||||||
| Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 | |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,548
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Online: 2 miesiące 2 dni 6 godz 52 min 8 s
|
Cytat:
Daj spokój sobie. Mam teraz xcovera 4 i gdyby był nieco szybszy to byłby super. Wiele upadków, kąpieli i działa. |
|
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 865
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 38 s
|
Cytat:
Rychu a powiedz , nawigacja działa ok ? bo to istotne dla mnie. LTE też spoko? Co masz na myśli z tym szybszy? |
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,965
Motocykl: inne moto
Online: 2 tygodni 3 dni 5 godz 53 min 22 s
|
Gdzie zamawiałeś - zamawiałeś w jakichś ciekawych pieniądzach?
|
|
|
|
|
|
#4 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,025
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 19 min 45 s
|
Też mam 4kę, przesiadłem się z 3ki. Duży skok.
Telefon ok - daje radę choć wyświetlacze trzaskają ma wrażenie tak samo łatwo jak w zwykłych
__________________
https://www.facebook.com/PrzezSwiat.eu |
|
|
|
|
|
#5 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 865
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 38 s
|
ja dokupiłem taki zestawik, który mam nadzieję dodatkowo wzmocni samsunga:
https://allegro.pl/oferta/etui-spige...3mk-6895276631 + wygląd się poprawił
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| "Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". | MOTOMYSZA | Wszystko dla Afrykańczyka | 7 | 29.10.2012 19:21 |