|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Białystok
Posty: 201
Motocykl: CRF 1000 '18 była
Przebieg: 106 000
Online: 1 miesiąc 3 dni 7 godz 40 min 32 s
|
Ja wybrałem czerwoną z dwóch powodów,
1.W mojej ocenie to najładniejsze malowanie NAT 2.Czerwony jest widoczny. Miałem 2 wypadki z wymuszeniem pierwszeństwa na czarnym motocyklu, w obu przypadkach sprawcy tłumaczyli, że mnie nie widzieli. Statystyki podobno mówią, że większość kolizji polegających na wymuszeniu pierwszeństwa jest z udziałem motocykli w czarnym malowaniu.
__________________
Było minęło: Malaguti Phantom '07, Yamaha XJ6N '09, CRF 1000 DCT '18 Jest: XL750 Transalp '25, CRF300 Rally '25 |
|
|
|