Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > NAT - Warsztat

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.11.2018, 19:24   #1
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,291
Motocykl: ATAS 2024
Przebieg: 21000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 4 dni 17 godz 22 min 50 s
Domyślnie

Ty masz nierdzewki, myć nie umisz hehe
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.11.2018, 20:10   #2
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,103
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 17 godz 48 min 41 s
Domyślnie

Tak tylko przecierał ściereczką z wd razem z felgami co uebane były oleum
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.11.2018, 19:07   #3
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 6,106
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 11 miesiące 1 dzień 18 godz 15 min 4 s
Domyślnie

46915744_10205398374075819_440348741862424576_n.jpg

Przecież by mnie poyebao
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.