|
|
#9 |
|
Administrator
![]() |
wychodzi na to, że kask jaki chciał Vinc był w ogole pomylony z rozmiarówką. W piątek ma coś mieć jeszcze, dlatego dla reszty już jest zamówione, ale wstrzymałem wysyłkę, aby poczekać na kask od Vinca.
Co do ceny - cena bez wysyłki - twardo stał koleś - także cena ebay = cena jaką ja kasuje od Was + poczta/kurier jeśli chodzi o wysyłkę. Żadnych więcej kosztów nie będzie.
__________________
Ramires ...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam... Ostatnio edytowane przez ramires : 29.04.2009 o 20:09 |
|
|
|
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Ebay.co.uk | Artuditu | Wszystko dla Afrykańczyka | 27 | 13.03.2012 11:03 |