|
|
|
|
#1 |
![]() |
Na filmiku widać, ze tryb G radzi sobie dobrze na kamienistym podjezdzie, a z przodu kierownik na bmw trochę nie opanowywuje, dla niego lepszy byłby gs z dct
https://youtu.be/m137u4RJJZs |
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Targ
Posty: 2,332
Motocykl: Ready to Race & AT
Online: 2 miesiące 2 dni 23 godz 17 min 3 s
|
Cytat:
Ciekawe czy był przed czy za DCT..
__________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć singem czy rzadówką..
|
|
|
|
|